• slovak
  • czech
  • flagswiss

Spoločnosť Microlife je jedným zo svetových lídrov v rozvoji a výrobe zdravotníckych diagnostických zariadení pre sledovanie zdravotného stavu ľudí v domácnostiach a v zdravotníckych inštitúciách. Digitálne tlakomery a teplomery, fonendoskopy, účinné inhalátory, mobilné vyhrievače alebo osobné váhy sú hlavnými produktmi firmy Microlife.Microlife AG, Švajčiarsko
Microlife AG, Švajčiarsko

Našou víziou je prostredníctvom výrobkov Microlife a služieb umožniť zákazníkom ovplyvňovať a udržiavať si vlastné zdravie. Spoločnosť Microlife, ako priekopník vo výrobe bezortuťových digitálnych tlakomerov a teplomerov, vyvinula produkty bez látok ohrozujúcich životné prostredie. Usilujeme sa o vysokú kvalitu, spoľahlivosť a presnosť. Vyvíjame technológie v prospech vášho zdravia a vytvárame kvalitatívne normy dosahujúce profesionálnu úroveň.

Microlife verí, že osobná sloboda je meradlom kvality života. Meracie zariadenia Microlife vám dávajú informácie o stave vášho zdravia. Poskytujú vám nezávislosť pri dosahovaní optimálneho životného štýlu. Spoľahlivosť a presnosť nameraných hodnôt sú rozhodujúce pre garanciu a bezpečnosť pri vlastnom monitorovaní. Kvalitné produkty Microlife a ich povesť to reprezentujú. Výsledky namerané doma pomocou produktov Microlife sú na porovnateľnej úrovni s meraním v ambulancii lekára pri použití klasických metód.

Naše meracie zariadenia sú klinicky overené a garantujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Majú moderný dizajn, sú kompaktné a ľahko sa používajú. Sú vhodné na rôzne merania za účelom kontroly zdravia – meranie telesnej teploty, tlaku krvi, astmy, hmotnosti, alebo ide o rôznu flexibilnú liečbu teplom. Technológia výrobkov Microlife poskytuje presné a spoľahlivé riešenia pre deti aj pre dospelých.

  • Našou víziou je umožniť ľuďom prostredníctvom našich produktov a služieb, aby mohli riadiť a podporovať svoje vlastné zdravie.

Swiss Design Logo:

Logo so švajčiarskym dizajnom predstavuje špecifický identifikátor pre obchodnú značku Microlife, ktorá podporuje náš záväzok a smerovanie k vysokej kvalite dizajnu, aplikujeme ho pri všetkých našich produktoch a riešeniach.

  

Ocenenie za dizajn Red Dot:

Mimoriadna presnosť, kvalita a inovácia kombinovaná s ľahkou manipuláciou sú kľúčovými faktormi úspechu tlakomerov značky Microlife. Tlakomery BP A80, BP A100 Plus a BP W100 získali aj jedno z najvýznamnejších svetových ocenení za dizajn – cenu „red dot“ za dizajn produktov.

 

 

Ochrana životného prostredia:

Napĺňanie predsavzatí našej spoločenskej a podnikovej zodpovednosti znamená, že musíme brať vážne ochranu životného prostredia, podporu ľudského zdravia a pomoc pri uchovávaní a ochrane prírodných zdrojov. Prostredníctvom efektívneho vedenia manažmentu a odhodlania zamestnancov je naším cieľom vyrábať vysokokvalitné zdravotnícke produkty a postupy, ktoré chránia životné prostredie.

Aktuality

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...

Máme prvé výsledky štúdie FIBRILE projektu Od srdca k srdcu orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku!

Od 17. mája sa v lekárňach na Slovensku spustil projekt Od srdca k srdcu. Cieľom projektu je včasné zachytenie nediagnostikovanej alebo neliečenej atriálnej fibrilácie ako prevencie vzniku možných mozgových príhod a hypertenzie u obyvateľov Slovenska.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2018 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>