• slovak
  • czech
  • flagswiss

Najnovšia technológia elektrovodičov

Výhrevné podušky Microlife spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné požiadavky. Ich bezpečnosť sa pripisuje výnimočnej ohybnosti výhrevných káblov, zabudovanej kontrole proti prehriatiu a vysokej kvalite použitých materiálov.
Pozornosť venovaná bezpečnosti je kľúčovým prvkom v dizajne výhrevných podušiek Microlife. Uplatnením najnovších poznatkov z technológie elektrických vodičov vytvárajú veľmi nízke elektromagnetické pole.

 

 

Tri úrovne bezpečnosti

1. Zabezpečenie proti skratu
2. Ochrana voči prehriatiu prostredníctvom poistnej bezpečnostnej vrstvy
3. Monitorovanie teploty senzorom – vinutím PTC (Positive Temperature Coefficient)

 

Čo sú elektromagnetické polia (EMF)?

EMF sú neviditeľné siločiary, ktoré obklopujú elektrické zariadenia. Výhrevné podušky Microlife vďaka ich unikátnej technológii produkujú veľmi nízku elektromagnetickú radiáciu.

 

 

Rovnomerná distribúcia tepla

S pocitom tepla a pohodlia

Výhrevné podušky Microlife charakterizuje rovnomerná a rýchla distribúcia tepla na miesta, kde je jeho liečebný efekt najväčší.
Ponúkajú vyhrievanie najrozsiahlejších oblastí tela, napriek tomu sa jednoducho používajú a uskladňujú.

Aktuality

Máme prvé výsledky štúdie FIBRILE projektu Od srdca k srdcu orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku!

Od 17. mája sa v lekárňach na Slovensku spustil projekt Od srdca k srdcu. Cieľom projektu je včasné zachytenie nediagnostikovanej alebo neliečenej atriálnej fibrilácie ako prevencie vzniku možných mozgových príhod a hypertenzie u obyvateľov Slovenska.

Čítať ďalej...

Od 17. mája LEKÁRNE spúšťajú projekt ADC Od srdca k srdcu. Odhaľte s pomocou lekárnika hrozbu mozgovej porážky!

Zúčastnite sa štúdie FIBRILE – najväčšej skríningovej štúdie orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku! ADC pozýva všetkých, ktorým leží na srdci ich zdravie, do najväčšieho projektu kardiovaskulárnej prevencie v lekárňach s názvom Od srdca k srdcu. V tomto roku je cieľom projektu hlavne prevencia cievnych mozgových príhod. Skríningové merania sa preto budú prednostne zameriavať na meranie dvoch hlavných rizikových faktorov cievnej mozgovej príhody, a to HYPERTENZIE a ATRIÁLNEJ FIBRILÁCIE – predsieňovej arytmie.

Čítať ďalej...

Slovenskí lekárnici bližšie k pacientom

Bratislava 29. marca 2017 – Možnosť merania biochemických parametrov majú slovenskí pacienti už niekoľko rokov v mnohých slovenských lekárňach. Táto možnosť sa v tomto roku ponúka aj pre lekárne, ktoré doposiaľ svojim pacientom tieto merania neponúkli. Mladí členovia SLeK už v januári spustili celoslovenský projekt „Zdravie do lekárne. Je zameraný na realizáciu meraní biochemických parametrov a poskytovanie odborného poradenstva v lekárňach. Slovenská lekárnická komora sa stala partnerom tohto projektu.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2018 microlife.sk - Created by nic.sk