• slovak
  • czech
  • flagswiss

Rýchla a bezpečná cesta

Navrhnuté na zjednodušenie používania a vykonávanie spoľahlivých a presných meraní rýchlym a užívateľsky priateľským spôsobom. Pokrokový dizajn a merací hrot umožňujú merať teplotu do 10 sekúnd, teda viac ako 4-krát rýchlejšie než bežné digitálne teplomery.

Maximálna precíznosť a presnosť merania teploty sa dosiahli použitím mikropočítačovej technológie v pokrokovej špičke so senzorom. Špička so senzorom Microlife je technologicky veľmi jedinečné patentom chránené zariadenie.

Trademark No. 559900 (CH)

Aktuality

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...

Máme prvé výsledky štúdie FIBRILE projektu Od srdca k srdcu orientovanej na zdravie srdca v lekárňach na Slovensku!

Od 17. mája sa v lekárňach na Slovensku spustil projekt Od srdca k srdcu. Cieľom projektu je včasné zachytenie nediagnostikovanej alebo neliečenej atriálnej fibrilácie ako prevencie vzniku možných mozgových príhod a hypertenzie u obyvateľov Slovenska.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2018 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>