• slovak
  • czech
  • flagswiss

Značka Microlife sa aj v roku 2016 zúčastní celoslovenskej edukačnej kampane pod názvom MOST (Mesiac O Srdcových Témach). Kampaň je zameraná na podporu verejného zdravia v oblasti prevencie kardiovaskulárnych ochorení. Cieľom projektu MOST je zvýšiť informovanosť verejnosti o rizikových faktoroch a poukázanie na možnosti prevencie so zameraním na zdravý životný štýl.

Počas akcie Deň srdca dňa 29. 9. 2016 máte možnosť bezplatného vyšetrenia všetkých rizikových faktorov vo viacerých lekárňach na Slovensku.

Navštívte lekárne, nechajte si odmerať svoje hodnoty krvného tlaku, prípadne aj hladiny glukózy, cholesterolu a triglyceridov a využite jedinečnú možnosť detekcie jedného z hlavných rizikových faktorov vzniku mozgovej porážky. Patentovaná technológia AFIB dokáže s vysokou presnosťou špecificky zachytiť atriálnu fibriláciu, závažné ochorenie, ktoré je považované za rizikový faktor vzniku cievnej mozgovej príhody (mozgovej porážky).

most 2016

Aktuality

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...

Ocenenie za vysokú dizajnovú kvalitu: Microlife NC 200 obdrží ocenenie Red Dot Award: Produktový Dizajn 2018

S hrdosťou Vám oznamujeme, že MICROLIFE získal ocenenie Red Dot: Produktový dizajn 2018

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2020 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>