• slovak
  • czech
  • flagswiss

Pri plánovaní rodičovstva je možné využiť viac metód stanovenia plodných dní ženy. Účinnou pomocou pre plánovanie materstva môže byť aj digitálny teplomer microlife MT 16C2 na stanovenie bazálnej telesnej teploty ženy, teda teploty meranej za tzv. bazálnych – základných podmienok.

Čítať ďalej...

Atriálna fibrilácia (AF) je hlavným rizikovým faktorom cievnej mozgovej príhody. Jedná sa o najbežnejší nepravidelný srdcový rytmus. AF je zodpovedná za 20 % všetkých cievnych mozgových príhod.

Čítať ďalej...

Aktuality

Microlife oslavuje 40 výročie!

Od malého podniku po popredného svetového výrobcu tlakomerov a teplomerov: Úspešný príbeh spoločnosti Microlife začal v roku 1981.

Čítať ďalej...

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2021 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>