• slovak
  • czech
  • flagswiss

Spoločnosť Microlife je jedným zo svetových lídrov v rozvoji a výrobe zdravotníckych diagnostických zariadení pre sledovanie zdravotného stavu ľudí v domácnostiach a v zdravotníckych inštitúciách. Digitálne tlakomery a teplomery, fonendoskopy, účinné inhalátory, mobilné vyhrievače alebo osobné váhy sú hlavnými produktmi firmy Microlife.Microlife AG, Švajčiarsko
Microlife AG, Švajčiarsko

Našou víziou je prostredníctvom výrobkov Microlife a služieb umožniť zákazníkom ovplyvňovať a udržiavať si vlastné zdravie. Spoločnosť Microlife, ako priekopník vo výrobe bezortuťových digitálnych tlakomerov a teplomerov, vyvinula produkty bez látok ohrozujúcich životné prostredie. Usilujeme sa o vysokú kvalitu, spoľahlivosť a presnosť. Vyvíjame technológie v prospech vášho zdravia a vytvárame kvalitatívne normy dosahujúce profesionálnu úroveň.

Microlife verí, že osobná sloboda je meradlom kvality života. Meracie zariadenia Microlife vám dávajú informácie o stave vášho zdravia. Poskytujú vám nezávislosť pri dosahovaní optimálneho životného štýlu. Spoľahlivosť a presnosť nameraných hodnôt sú rozhodujúce pre garanciu a bezpečnosť pri vlastnom monitorovaní. Kvalitné produkty Microlife a ich povesť to reprezentujú. Výsledky namerané doma pomocou produktov Microlife sú na porovnateľnej úrovni s meraním v ambulancii lekára pri použití klasických metód.

Naše meracie zariadenia sú klinicky overené a garantujú najvyššiu úroveň bezpečnosti. Majú moderný dizajn, sú kompaktné a ľahko sa používajú. Sú vhodné na rôzne merania za účelom kontroly zdravia – meranie telesnej teploty, tlaku krvi, astmy, hmotnosti, alebo ide o rôznu flexibilnú liečbu teplom. Technológia výrobkov Microlife poskytuje presné a spoľahlivé riešenia pre deti aj pre dospelých.

  • Našou víziou je umožniť ľuďom prostredníctvom našich produktov a služieb, aby mohli riadiť a podporovať svoje vlastné zdravie.

Swiss Design Logo:

Logo so švajčiarskym dizajnom predstavuje špecifický identifikátor pre obchodnú značku Microlife, ktorá podporuje náš záväzok a smerovanie k vysokej kvalite dizajnu, aplikujeme ho pri všetkých našich produktoch a riešeniach.

  

Ocenenie za dizajn Red Dot:

Mimoriadna presnosť, kvalita a inovácia kombinovaná s ľahkou manipuláciou sú kľúčovými faktormi úspechu tlakomerov značky Microlife. Tlakomery BP A80, BP A100 Plus a BP W100 získali aj jedno z najvýznamnejších svetových ocenení za dizajn – cenu „red dot“ za dizajn produktov.

 

 

Ochrana životného prostredia:

Napĺňanie predsavzatí našej spoločenskej a podnikovej zodpovednosti znamená, že musíme brať vážne ochranu životného prostredia, podporu ľudského zdravia a pomoc pri uchovávaní a ochrane prírodných zdrojov. Prostredníctvom efektívneho vedenia manažmentu a odhodlania zamestnancov je naším cieľom vyrábať vysokokvalitné zdravotnícke produkty a postupy, ktoré chránia životné prostredie.

Aktuality

Microlife oslavuje 40 výročie!

Od malého podniku po popredného svetového výrobcu tlakomerov a teplomerov: Úspešný príbeh spoločnosti Microlife začal v roku 1981.

Čítať ďalej...

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2021 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>