• slovak
  • czech
  • flagswiss

Pomôcka – farebné označenie konektorov manžiet:

  • Microlife tlakomery sú navrhované pre veľmi jednoduché používanie a sú plne vybavené – stačí ich rozbaliť a merať!
  • Správne nasadenie manžety: manžetu nasaďte mierne, voľne (vôľa na 1 prst), asi 1 cm nad lakťovou jamkou. Pozor, aby vyhrnutý rukáv netlačil na cievu. Tenká košeľa nie je na závadu. Pri stole seďte rovno, uvoľnene.

Pred a počas merania sa nerozptyľujte:

  • Pred meraním sa vyhnite akejkoľvek činnosti, jedeniu alebo fajčeniu. Minimálne 5 minút pred meraním sa pokojne usaďte.
  • Uvoľnite sa a ramenom, na ktorom máte upevnenú manžetu, nehýbte ani nenapínajte svaly až do zobrazenia výsledkov merania. Dýchajte normálne a nerozprávajte.

Aktuality

Microlife oslavuje 40 výročie!

Od malého podniku po popredného svetového výrobcu tlakomerov a teplomerov: Úspešný príbeh spoločnosti Microlife začal v roku 1981.

Čítať ďalej...

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2021 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>