• slovak
  • czech
  • flagswiss

Rýchla a bezpečná cesta

Navrhnuté na zjednodušenie používania a vykonávanie spoľahlivých a presných meraní rýchlym a užívateľsky priateľským spôsobom. Pokrokový dizajn a merací hrot umožňujú merať teplotu do 10 sekúnd, teda viac ako 4-krát rýchlejšie než bežné digitálne teplomery.

Maximálna precíznosť a presnosť merania teploty sa dosiahli použitím mikropočítačovej technológie v pokrokovej špičke so senzorom. Špička so senzorom Microlife je technologicky veľmi jedinečné patentom chránené zariadenie.

Trademark No. 559900 (CH)

Aktuality

Microlife oslavuje 40 výročie!

Od malého podniku po popredného svetového výrobcu tlakomerov a teplomerov: Úspešný príbeh spoločnosti Microlife začal v roku 1981.

Čítať ďalej...

Úspešná misia lekárnikov pri odhaľovaní rizík mozgovej príhody – druhej najčastejšej príčiny úmrtí Slovákov

Každý deň, po celý náš život zabezpečujú činnosť nášho srdca elektrické impulzy srdca. Niekedy však celkom stratia svoj pravidelný rytmus. Najčastejšou formou takejto arytmie je tzv. predsieňová – atriálna fibrilácia.

Čítať ďalej...

Nová partnerská spolupráca poskytne účinnú pomoc pri prevencii cievnej mozgovej príhody

Spoločnosť INTERPHARM Slovakia, a.s. dodávateľ digitálnych tlakomerov Microlife s funkciou Afib, ktorá umožňuje detegovať riziko predsieňovej fibrilácie súbežne s meraním krvného tlaku, vstúpila ako generálny partner projektu Od srdca k srdcu do partnerskej spolupráce s Úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej...
microlife Copyright © 2021 microlife.sk - Created by nic.sk. Zásady ochrany osobných údajov >>